Grechuta Kameralnie

„Grechuta Kameralnie” to muzyczno-teatralne wydarzenie poświęcone życiu i twórczości Marka Grechuty. Koncert w duecie, kwartecie lub kwintecie.

„Grechuta Kameralnie” to pierwszy koncert w repertuarze Teatru Nowego w Olsztynie. Jest to muzyczno-teatralne wydarzenie poświęcone życiu i twórczości Marka Grechuty. Trwający ponad godzinę recital przeplatany jest anegdotami i opowieściami z życia artysty. Podczas koncertu nie zabraknie takich piosenek jak: „W dzikie wino zaplątani”, „Nie dokazuj” czy „Będziesz moją Panią”. A to jedynie garstka lubianych i dostarczających wielu wzruszeń utworów, które zostają zaprezentowane podczas koncertu.

Wykonawcami są Maria Rumińska – wokalistka, instrumentalistka i kompozytorka oraz Grzegorz Gromek – aktor, wokalista i muzyk. Jest możliwość zagrania również w kwartecie – Maria Rumińska, Grzegorz Gromek, Jacek Namysłowski – puzonista jazzowy i sekcyjny, kompozytor, aranżer oraz Marcin Sojka – perkusista i producent muzyczny. Dzięki dużej popularności koncertu został on rozszerzony do kwintetu – Maria Rumińska, Grzegorz Gromek, Jacek Namysłowski, Marcin Sojka oraz Irena Telesz-Burczyk – jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych aktorek na Warmii i Mazurach.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania oferty cenowej.